INSTAGRAM @ IZABIELAA

ABOUT ME


Jak to jest być niską, filigranową dziewczyną, gdzie 35-ty rozmiar obuwia odpowiada dziecku, a ubrania, nawet te w rozmiarze S, są często za długie i za szerokie? Jak wyglądać dobrze, by ciuchy na nas nie wisiały, ani nas nie przytłaczały? Czy Wy też przeszukujecie sklepy/allegro i wszystko wydaje Wam się do siebie tak bardzo podobne? Gdzie kupować, aby znaleźć coś ciekawego, modnego i w niskiej cenie?

Ja Wam powiem! 

Przez całe swoje życie miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru szpilek, pasujących sukienek czy dobrze leżących dżinsów. Przy swoim 155 cm wzrostu wszystko było za długie czy też wisiało. Nauczyłam się jednak szukać interesujących mnie modeli, dopasowywać kroje pod swoją figurę i... eksperymentować ;) 

Kim jestem? Maniaczką szpilek, sukienek i kina. Można mnie nazwać weteranką sklepów internetowych i Ebaya. Pracuję jako Manager Supportu Rosyjskiego w globalnie rozwijającej się firmie. Interesuję się modą,  marketingiem, PR-em, a swój wolny czas poświęcam tej oto stronie www.izabielaa.blogspot.com .

W moich postach chcę Wam przedstawiać: gdzie, co, jak i za ile można dostać. Jak kupować na wyprzedażach w Internecie i na co uważać. Chce się dzielić swoimi pomysłami na stylizacje i wzajemnie inspirować.


Jeśli masz jakieś pytania czy po prostu chcesz się ze mną skontaktować, proszę przejdź tutaj .
If you want to contact with me, please click here .


Izabielaa
Share:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Obsługiwane przez usługę Blogger.
© IZABIELAA | All rights reserved.
Blog Design Handcrafted by pipdig